Заправка автомобільного кондиціонера

zapravka avtokondicioneraКоли в системі кондиціонування присутнє повітря це не дуже добре, оскільки основна його частина складається з азоту, а він в свою чергу стане причиною того, що навантаження на компресор зростає. Для того, що б вилучити все повітря і рідину, необхідно підключити вакуумний насос, який відмінно впоратися з цим завданням. При дозаправках користуватися системою вакууму необов'язково. Так само не має сенсу підключати насос, якщо необхідно поміняти одне гумове колечко, адже система залишилася заповненою газовою фракцією фреону.

 

 

 

Заправка атокондіціонера в Вінниці

У систему необхідно помістити газ. Перед тим як заправити кондиціонер потрібно спочатку відміряти необхідну кількість фреону. З балона потрібна кількість рідкого газу закачується в колбу, при відкритті крана газ потрапляє в систему кондиціонера. Щоб помістити весь обсяг газу, піднімають його тиск за допомогою нагрівального елементу.

Заправити автокондиціонер можна також і за допомогою порту зворотної магістралі при включеному компресорі. В такому випадку компресор засмоктує газ самостійно. Крім газу в кондиціонер можна ще помістити ультрафіолетовий барвник або масло за бажанням.

Кількість фреону поміщеного в систему кондиціонування повинна бути чітко визначена. Якщо система недозаправлена, то кондиціонер не достатньо холодить. Якщо газу менше ніж передбачалося - настає голодування компресора, внаслідок чого він може вийти з ладу.

І навпаки, якщо система перезаправлена - це погано відображається на її роботі: підвищується тиск, компресор перебуває на межі можливостей, самостійно відключається та інше.

До кожної системи кондиціонування передбачений певний тип масла і фреону. Для фреону R-12 підходить мінеральне масло, для фреону R-134a - синтетичне. Існують також універсальні масла, які підходять для обох фреонів.

Якщо виникають якісь неполадки в системі кондиціонування не варто відкладати ремонт автокондиціонера. Проблеми з роботою кондиціонера в основному проявляються через те, що автомобіль якийсь час їздив з порожнім кондиціонером, і після повної заправки починаються неполадки системи.

«Автокондиціонер» надає якісний Ремонт автокондиціонера Вінниця, тільки у нас заправка автокондиціонера за низькою ціною.