Обслуговування та ремонт автомобільних кондиціонерів у Вінниці

Компанія «Автокондиціонер» спеціалізується на обслуговуванні такого важливого атрибуту в будь-якій машині, особливо закордонного виробництва, як кондиціонер. Також у нас можна заправити кондиціонер в Вінниці. Заправка автокондиціонера - це регулярна процедура, як правила її потрібно проводити раз в два-три роки. Ми працюємо з автомобілями наступних марок: «Nissan», «Infinity», «Lexus», «Toyota», «Mitsubishi» та іншими.

Системи кондиціонування в автомобілі вимагають догляду, своєчасну діагностику та ремонт. Заправити кондиціонер у Вінниці в новіших моделях авто необхідно, такою речовиною як фріон, раз в 2-3 роки, в старіших - вдвічі частіше, незалежно від його стану.

У компанії «Автокондиціонер» працюють першокласні фахівці, які надають весь спектр послуг, проводять Ремонт автокондиціонера в Вінниці, сервісне обслуговування авто будь-яких марок.

Ціна на заправку кондиціонера у нас доступна.

Заправка кондиціонера у нас складається з таких етапів: вилучення холодоагенту, відновлення фреону, комплексна перевірка системи, заправка присадками, мастилами, заправка холодоагенту, перевірка працездатності кондиціонера.

У нас є вся необхідна сучасна матеріально-технічна база для діагностики, а також автоматична заправка кондиціонерів. У своїй роботі наші фахівці використовують професійне італійське обладнання.